Produkte > VISHAY / AMETHERM > SL155R00903A
SL155R00903A
SL155R00903A Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 5R 20% 9A 16MM CUSTOM
auf Bestellung 968 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL155R00903A Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 5Ω, Maximum current: 9A, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.8mm.
Weitere Produktangebote SL155R00903A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SL155R00903A Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 5Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance:
Maximum current: 9A
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.8mm