SL1R062ET
SL1R062ET TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773276&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.062 OHM 3% 1W 2615
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±3%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2615 (6538 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.112" (2.84mm)
Resistance: 62 MOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL1R062ET TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.062 OHM 3% 1W 2615, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±3%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2615 (6538 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm), Composition: Metal Foil, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.112" (2.84mm), Resistance: 62 MOhms.