SL2R022FT
SL2R022FT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773276&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.022 OHM 1% 2W 4823
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4823 (12158 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
Resistance: 22 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SL2R022FT TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.022 OHM 1% 2W 4823, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4823 (12158 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm), Composition: Metal Foil, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm), Resistance: 22 mOhms.