Produkte > APEM INC. > SLB1340R45
SLB1340R45
SLB1340R45 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V
Features: Epoxy Sealed Terminals
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 300mA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SP3T
Switch Function: On-On-On
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 4.50mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLB1340R45 APEM Inc.
Description: SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V, Features: Epoxy Sealed Terminals, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 300mA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SP3T, Switch Function: On-On-On, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 4.50mm, Actuator Type: Standard, Contact Timing: Not Specified, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.