SLD22A-BP
SLD22A-BP Micro Commercial Components
sld10ca-sld60car-6.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode TVS Single Uni-Dir 22V 6KW 2-Pin Case R-6 Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLD22A-BP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 168A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: R-6, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SLD22A-BP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 168A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: R-6
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)