SLD43A-BP
SLD43A-BP Micro Commercial Components
sld10ca-sld60car-6.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode TVS Single Uni-Dir 43V 6KW 2-Pin Case R-6 Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLD43A-BP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 86A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: R-6, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 49V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SLD43A-BP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLD43A-BP Hersteller : Micro Commercial Co SLD10(C)A-SLD60(C)A(R-6).pdf Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 86A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: R-6
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 49V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)