Produkte > FESTO CORPORATION > SLF-10-50-P-A
SLF-10-50-P-A Festo Corporation
Hersteller: Festo Corporation
Description: MINI SLIDE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLF-10-50-P-A Festo Corporation
Description: MINI SLIDE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.