Produkte > ALPS ELECTRIC > SLLB510100
SLLB510100
SLLB510100 ALPS Electric
sllb5.pdf
Hersteller: ALPS Electric
Electromechanical Switch Multi Control Switch 0.01A T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLLB510100 ALPS Electric
Description: SWITCH THUMBWHEEL HALL 10MA 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Output: Digital (Mechanical Switch), Type: Thumbwheel, 1 - Axis, Switch Function: 2-Way Directional, Center Select, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: J Lead, Actuator Type: Thumbwheel, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLLB510100 SLLB510100 Hersteller : Alps Alpine SLLB510100.pdf Description: SWITCH THUMBWHEEL HALL 10MA 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Digital (Mechanical Switch)
Type: Thumbwheel, 1 - Axis
Switch Function: 2-Way Directional, Center Select
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Thumbwheel
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
auf Bestellung 1158 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SLLB510100 SLLB510100 Hersteller : Alps Alpine SLLB510100.pdf Pushbutton Switches Lever push w/ lug 9.5x8.8x2.2mm
SLLB510100 Hersteller : Alps Alpine SLLB510100.pdf Electromechanical Switch Multi Control Switch 0.01A T/R
auf Bestellung 618 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
Mindestbestellmenge: 36
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Thumbwheel, 1 - Axis
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Thumbwheel
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V