Produkte > SIGNAL TRANSFORMER > SLLC-ETD44-24
SLLC-ETD44-24
SLLC-ETD44-24 Signal Transformer
ds-ST-SLLC-series.pdf
Hersteller: Signal Transformer
Description: RESONANT XFMR ETD44 24V 250W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.890" L x 1.811" W (48.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Style: Wirewound
Frequency: 70 ~ 120kHz
Type: For AC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS
Voltage - Isolation: 4000V
Voltage - Primary: 360 ~ 400V
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Inductance @ Frequency: 400µH @ 100kHz
auf Bestellung 612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLLC-ETD44-24 Signal Transformer
Description: RESONANT XFMR ETD44 24V 250W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.890" L x 1.811" W (48.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Through Hole, Style: Wirewound, Frequency: 70 ~ 120kHz, Type: For AC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS, Voltage - Isolation: 4000V, Voltage - Primary: 360 ~ 400V, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Inductance @ Frequency: 400µH @ 100kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLLC-ETD44-24 Hersteller : BEL ds-ST-SLLC-series.pdf Category: PCB transformers
Description: Transformer: impulse; THT; -40÷125°C; 400uH
Mounting: THT
Inductance: 0.4mH
Type of transformer: impulse
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 630 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SLLC-ETD44-24 SLLC-ETD44-24 Hersteller : Bel Signal Transformer ds_ST_SLLC_series.pdf Audio Transformers / Signal Transformers High Frequency Resonant Transformers ETD44 250W 400uH 24V 75mOhm