SLM-575-ASE
SLM-575-ASE Mueller Electric Co
SLM_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: PHASE MONITORS MICROPROCESSOR CO
Packaging: Box
Delay Time: 1.5 Sec ~ 5 Min
Output Type: Relay
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Frequency, Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 575VAC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 600VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 525 ~ 600V AC
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLM-575-ASE Mueller Electric Co
Description: PHASE MONITORS MICROPROCESSOR CO, Packaging: Box, Delay Time: 1.5 Sec ~ 5 Min, Output Type: Relay, Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Frequency, Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 575VAC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 600VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 525 ~ 600V AC, Part Status: Active.