Produkte > FAIRVIEW MICROWAVE INC. > SLNA-180-30-35-SMA-B
SLNA-180-30-35-SMA-B Fairview Microwave Inc.
SLNA-180-30-35-SMA-B.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
SLNA-180-30-35-SMA-B
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLNA-180-30-35-SMA-B Fairview Microwave Inc.
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 2GHZ-18GH, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2GHz ~ 18GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 12V, Gain: 33dB, Current - Supply: 180mA, Noise Figure: 3.5dB, P1dB: 13dBm, Supplier Device Package: Module.
Weitere Produktangebote SLNA-180-30-35-SMA-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2GHz ~ 18GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 12V
Gain: 33dB
Current - Supply: 180mA
Noise Figure: 3.5dB
P1dB: 13dBm
Supplier Device Package: Module
Produkt ist nicht verfügbar
SLNA-180-30-35-SMA-B SLNA-180-30-35-SMA-B Hersteller : Fairview Microwave SLNA_180_30_35_SMA_B.pdf RF Amplifier 2 GHz to 18 GHz, Medium Power Broadband Amplifier with 13 dBm, 33 dB Gain and SMA