Produkte > FAIRVIEW MICROWAVE > SLNA-200-15-30-SMA-A
SLNA-200-15-30-SMA-A
SLNA-200-15-30-SMA-A Fairview Microwave
SLNA-200-15-30-SMA-A.pdf
Hersteller: Fairview Microwave
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 500MHZ-20
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 500MHz ~ 20GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 12V ~ 15V
Gain: 14dB
Current - Supply: 75mA
Noise Figure: 3dB
P1dB: 14dBm
Supplier Device Package: Module
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLNA-200-15-30-SMA-A Fairview Microwave
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 500MHZ-20, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 500MHz ~ 20GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 12V ~ 15V, Gain: 14dB, Current - Supply: 75mA, Noise Figure: 3dB, P1dB: 14dBm, Supplier Device Package: Module.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLNA-200-15-30-SMA-A Hersteller : Fairview Microwave Inc. SLNA-200-15-30-SMA-A.pdf 3 dB NF, 500 MHz to 20 GHz, Low Noise Broadband Amplifier with 14 dBm, 15 dB Gain and SMA
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
SLNA-200-15-30-SMA-A SLNA-200-15-30-SMA-A Hersteller : Fairview Microwave SLNA-200-15-30-SMA-A.pdf RF Amplifier 3 dB NF, 500 MHz to 20 GHz, Low Noise Broadband Amplifier with 14 dBm, 14 dB Gain and SMA