SLP271M200A1P3
SLP271M200A1P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 737mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 1483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP271M200A1P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 737mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote SLP271M200A1P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP271M200A1P3 SLP271M200A1P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP-15028.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 200V 20% 105C