SLP680M450A3P3
SLP680M450A3P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.879Ohm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 450 V
auf Bestellung 2885 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP680M450A3P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 4.879Ohm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote SLP680M450A3P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP680M450A3P3 SLP680M450A3P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP-15028.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 68uF 450V 20%
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SNAP-IN; 68uF; 450VDC; 22x30mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: 22x30mm
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SLP
ESR value: 4879mΩ