SLP682M063H7P3
SLP682M063H7P3 Knowles / Illinois Capacitor
SLP.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 63V 20% 105C
auf Bestellung 1462 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP682M063H7P3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 59mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP682M063H7P3 SLP682M063H7P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SLP.pdf Description: CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 59mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 2273 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SLP682M063H7P3 SLP682M063H7P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 6800uF 63V 20% 105C