SLP821M250E4P3
SLP821M250E4P3 Cornell Dubilier Knowles
SLP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 243mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 250 V
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLP821M250E4P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 243mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLP821M250E4P3 SLP821M250E4P3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20% 105C
auf Bestellung 2963 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SLP821M250E4P3 SLP821M250E4P3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20% 105C
auf Bestellung 2963 Stücke:
SLP821M250E4P3 SLP821M250E4P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20% 105C