Produkte > AMPHENOL INDUSTRIAL > SLPIRB35CPSB0
SLPIRB35CPSB0
SLPIRB35CPSB0 Amphenol Industrial
surlok_plus_series_ic_10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors 8.0MM SL+ Rect Pnl Crimp 35mm sq, black
auf Bestellung 94 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPIRB35CPSB0 Amphenol Industrial
Description: 8.0MM SURLOK PLUS RECEPTACLE PAN, Packaging: Bulk, Color: Black, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPIRB35CPSB0 SLPIRB35CPSB0 Hersteller : Amphenol Industrial Operations surlok-plus-series-ic-10.pdf Description: 8.0MM SURLOK PLUS RECEPTACLE PAN
Packaging: Bulk
Color: Black
Wire Gauge: 2 AWG