SLPPA25BNO4
SLPPA25BNO4 Amphenol Industrial
surlok_plus_series_ic_10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 5.7MM, 25MM CRIMP, W/Backshell, NON-SEALED, ORANGE, 150 KEYWAY
auf Bestellung 95 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPPA25BNO4 Amphenol Industrial
Description: SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 5, Packaging: Bag, Color: Orange, Wire Gauge: 4 AWG, Terminal Type: Male, Pin (Plug), Termination: Crimp, Part Status: Active.
Packaging: Bag
Color: Orange
Wire Gauge: 4 AWG