SLPPB35BNB4
SLPPB35BNB4 Amphenol Industrial Operations
Packaging: Bag
Color: Black
Wire Gauge: 2 AWG
Terminal Type: Male, Pin (Plug)
Termination: Crimp
auf Bestellung 81 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPPB35BNB4 Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8, Packaging: Bag, Color: Black, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Male, Pin (Plug), Termination: Crimp.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPPB35BNB4 SLPPB35BNB4 Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8.0MM, 35MM , CRIMP, W/Backshell, NON-SEALED, BLACK, 150 KEYWAY