SLPRA16CPSB
SLPRA16CPSB Amphenol Industrial
surlok_plus_series_ic_10-3474814.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial
Heavy Duty Power Connectors 5.7MM SL+ Rect Pnl Crimp 16mm sq, black
auf Bestellung 111 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPRA16CPSB Amphenol Industrial
Description: SURLOK PLUS, Packaging: Bag, Color: Black, Wire Gauge: 6 AWG, Terminal Type: Receptacle, Male Pin, Termination: Crimp.
Packaging: Bag
Color: Black
Wire Gauge: 6 AWG