SLPRA16CPSR
SLPRA16CPSR Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS
Packaging: Bag
Color: Red
Wire Gauge: 6 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Crimp
auf Bestellung 932 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPRA16CPSR Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, Packaging: Bag, Color: Red, Wire Gauge: 6 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPRA16CPSR SLPRA16CPSR Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors 5.7MM SL+ Rect Pnl Crimp 16mm sq, red