SLPX123M035C4P3
SLPX123M035C4P3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
SLPX-3081876.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 35V 20% 85C
auf Bestellung 2858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPX123M035C4P3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 44mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 12000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.15 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.19 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPX123M035C4P3 SLPX123M035C4P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLPX.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 35V 20% 85C
auf Bestellung 2941 Stücke:
Lieferzeit 129-133 Tag (e)
Anzahl Preis
SLPX123M035C4P3 SLPX123M035C4P3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SLPX.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 35V 20% 85C
SLPX123M035C4P3 SLPX123M035C4P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SLPX.pdf Description: CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 44mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 12000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.15 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.19 A @ 20 kHz