Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > SLPX332M100C9P3
SLPX332M100C9P3
SLPX332M100C9P3 Cornell Dubilier - CDE
SLPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100V 20% 85C
auf Bestellung 1243 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPX332M100C9P3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.15 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.19 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPX332M100C9P3 SLPX332M100C9P3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SLPX.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100V 20% 85C
auf Bestellung 589 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SLPX332M100C9P3 SLPX332M100C9P3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SLPX.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.15 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.19 A @ 20 kHz