SLVE2.8.TCT
SLVE2.8.TCT Semtech Corporation
SLVE2.8_SLVG2.8.pdf
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 2.8VWM 15VC SOT143-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-253-4, TO-253AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max)
Supplier Device Package: SOT-143
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLVE2.8.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 2.8VWM 15VC SOT143-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-253-4, TO-253AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max), Supplier Device Package: SOT-143, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SLVE2.8.TCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLVE2.8.TCT Hersteller : Semtech SLVE2.8_SLVG2.8.pdf SOT143/UNI-DIRECTIONAL 2.8V TVS DIODE SOT143
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
SLVE2.8.TCT Hersteller : Semtech SLVE2.8_SLVG2.8.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 2.8V BI