Produkte > SEMTECH > SLVU2.8Q.TCT
SLVU2.8Q.TCT
SLVU2.8Q.TCT Semtech
UmmLPUhN3V5xLa5SWXw24cIi9fYBGwEJiYKIaAd_XN0
Hersteller: Semtech
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 2.8V UNI SOT-23
auf Bestellung 2303 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLVU2.8Q.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 2.8VWM 12.5VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 3.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 3.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 2454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SLVU2.8Q.TCT UmmLPUhN3V5xLa5SWXw24cIi9fYBGwEJiYKIaAd_XN0
SLVU2.8Q.TCT SLVU2.8Q.TCT Hersteller : Semtech 425slvu2.8q.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 2.8V 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W