Produkte > SAME SKY > SLW-202194-12A-S-D
SLW-202194-12A-S-D
SLW-202194-12A-S-D Same Sky
slw_202194_12a_s_d.pdf
Hersteller: Same Sky
Slide Switches 20 x 21 x 9.4 mm, 12 mm Raised Slide Actuator, Through Hole
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLW-202194-12A-S-D Same Sky
Description: 20 X 21 X 9.4 MM, 12 MM RAISED S, Packaging: Box, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 300mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: DP3T, Switch Function: On-On-On, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 12.00mm, Actuator Type: Standard, Contact Material: Phosphor Bronze, Contact Timing: Shorting (MBB), Voltage Rating - DC: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLW-202194-12A-S-D SLW-202194-12A-S-D Hersteller : CUI Devices slw_202194_12a_s_d-3478818.pdf Slide Switches 20 x 21 x 9.4 mm, 12 mm Raised Slide Actuator, Through Hole
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SLW-202194-12A-S-D SLW-202194-12A-S-D Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) slw-202194-12a-s-d.pdf Description: 20 X 21 X 9.4 MM, 12 MM RAISED S
Packaging: Box
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 300mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: DP3T
Switch Function: On-On-On
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 12.00mm
Actuator Type: Standard
Contact Material: Phosphor Bronze
Contact Timing: Shorting (MBB)
Voltage Rating - DC: 50 V