Produkte > AMETHERM > SM08 103370
SM08 103370
SM08 103370 Ametherm
SM08%20103370.pdf
Hersteller: Ametherm
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3782K 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
B0/50: 3758K
B25/50: 3782K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±10%
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM08 103370 Ametherm
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3782K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, B0/50: 3758K, B25/50: 3782K, B25/85: 3787K, B25/100: 3788K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±10%, B25/75: 3785K, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM08103370 SM08103370 Hersteller : Vishay / Ametherm NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 10% NTC THERMISTORS
auf Bestellung 4490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SM08 103370 SM08 103370 Hersteller : Ametherm SM08 103370-1128617.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 10% NTC THERMISTORS
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±10%
Power - Max: 200 mW