Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > SM320F2812HFGM150
SM320F2812HFGM150 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm320f2812
Hersteller: Texas Instruments
DSP Fixed-Point 32bit 150MHz 150MIPS 172-Pin CFPAK Tray
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM320F2812HFGM150 Texas Instruments
Description: IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP, Packaging: Tray, Package / Case: 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 150MHz, Program Memory Size: 256KB (128K x 16), RAM Size: 18K x 16, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C28x, Data Converters: A/D 16x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.81V ~ 2V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, McBSP, SCI, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 172-CFP, Number of I/O: 56, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM320F2812HFGM150 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm320f2812 DSP Fixed-Point 32bit 150MHz 150MIPS 172-Pin CFPAK Tray
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
SM320F2812HFGM150 SM320F2812HFGM150 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm320f2812 Description: IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP
Packaging: Tray
Package / Case: 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
Program Memory Size: 256KB (128K x 16)
RAM Size: 18K x 16
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C28x
Data Converters: A/D 16x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.81V ~ 2V