Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SM6S16A-AU_R2_000A1
SM6S16A-AU_R2_000A1
SM6S16A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
SM6S14A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: 4.6KW SURFACE MOUNT TRANSIENT VO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 177A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 4600W (4.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6S16A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: 4.6KW SURFACE MOUNT TRANSIENT VO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 177A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 4600W (4.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM6S16A-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SM6S16A-AU_R2_000A1 SM6S16A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit SM6S14A_AU_SERIES-1877054.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 4600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,16V,UNI