Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SM6S30A-AU_R2_000A1
SM6S30A-AU_R2_000A1
SM6S30A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
SM6S14A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 95A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 4600W (4.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 595 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6S30A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 95A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 4600W (4.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM6S30A-AU_R2_000A1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SM6S30A-AU_R2_000A1 SM6S30A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 0F1B58800B6797CCE080469FC75327559BB8A646353DF113AAE2D8562025D796.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 4600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,30V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
SM6S30A-AU-R2-000A1 SM6S30A-AU-R2-000A1 Hersteller : Panjit SM6S14A_AU_SERIES-1876940.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 4.6KW 30V AUTO
Description: Diode: TVS; 4.6kW; 33.3÷36.8V; 95A; unidirectional; DO218AB; SM6S
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 4.6kW
Max. off-state voltage: 30V
Breakdown voltage: 33.3...36.8V
Max. forward impulse current: 95A