Produkte > VISHAY > SM6T100CA-E3/52
SM6T100CA-E3/52
SM6T100CA-E3/52 Vishay
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 85.5V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 23250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1913
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T100CA-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T100CA-E3/52 SM6T100CA-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 85.5V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 23250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1887
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 750
SM6T100CA-E3/52 SM6T100CA-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 100V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 21
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T100CA-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf Група товару: Супресори Од. вим: шт
SM6T100CA-E3\52 SM6T100CA-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,100V 5%,BIDIR,SMB TVS