SM6T10CA-E3/5B
SM6T10CA-E3/5B Vishay General Semiconductor
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 10V 5% Bi
auf Bestellung 3170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T10CA-E3/5B Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SM6T10CA-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T10CA-E3/5B sm6t.pdf
auf Bestellung 57600 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
SM6T10CA-E3/5B SM6T10CA-E3/5B Hersteller : Vishay sm6t.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 8.55V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T10CA-E3/5B SM6T10CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sm6t.pdf Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SM6T10CA-E3\5B SM6T10CA-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,10V 5%,BIDIR,SMB TVS