Produkte > VISHAY > SM6T150CA-E3/5B
SM6T150CA-E3/5B
SM6T150CA-E3/5B Vishay
doc88385.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 128V 600W 2-Pin SMB T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T150CA-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SM6T150CA-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T150CA-E3/5B SM6T150CA-E3/5B Hersteller : Vishay doc88385.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 128V 600W 2-Pin SMB T/R
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SM6T150CA-E3/5B SM6T150CA-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 150V 5% Bi
SM6T150CA-E3\5B SM6T150CA-E3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,150V 5%,BIDIR,SMB TVS