Produkte > VISHAY > SM6T15CA-E35B
SM6T15CA-E35B
SM6T15CA-E35B Vishay
doc88385.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 12.8V 600W 2-Pin SMB T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T15CA-E35B Vishay
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SM6T15CA-E35B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T15CA-E35B SM6T15CA-E35B Hersteller : Vishay doc88385.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 12.8V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T15CA-E3/5B SM6T15CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sm6t.pdf Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SM6T15CA-E3/5B SM6T15CA-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 15V 5% Bi
SM6T15CA-E3\5B SM6T15CA-E3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,15V 5%,BIDIR,SMB TVS