SM6T30A-E3/5B
SM6T30A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.5V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1829 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T30A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SM6T30A-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T30A-E3/5B SM6T30A-E3/5B Hersteller : Vishay doc88385.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 25.6V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T30A-E3/5B SM6T30A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sm6t.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.5V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T30A-E3/5B SM6T30A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 30V 5% Uni
SM6T30A-E3\5B SM6T30A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,30V 5%,UNIDIR,SMB TVS