Produkte > VISHAY > SM6T68A-E352
SM6T68A-E352
SM6T68A-E352 Vishay
doc88385.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 58.1V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 919
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T68A-E352 Vishay
Description: TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T68A-E3/52 SM6T68A-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf TVS DIODE 58.1V 92V DO214AA Група товару: Супресори Од. вим: шт
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
SM6T68A-E3/52 SM6T68A-E3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 68V 5% Uni
auf Bestellung 2269 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58.1V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 92V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 22 Stücke:
SM6T68A-E3/52 Hersteller : VISHAY sm6t.pdf Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 600W; 64.6V; 6.5A; unidirectional; DO214AA,SMB; Ch: 1
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 58.1V
Breakdown voltage: 64.6V
Max. forward impulse current: 6.5A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: DO214AA; SMB
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Number of channels: 1
Manufacturer series: SM6T
Mindestbestellmenge: 1500
SM6T68A-E352 SM6T68A-E352 Hersteller : Vishay doc88385.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 58.1V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SM6T68A-E3\52 SM6T68A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,68V 5%,UNIDIR,SMB TVS