Produkte > PANJIT > SM8S24A-AU_R2_000A1
SM8S24A-AU_R2_000A1
SM8S24A-AU_R2_000A1 Panjit
SM8S14A_AU_SERIES-1876971.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,24V,UNI
auf Bestellung 84 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S24A-AU_R2_000A1 Panjit
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 170A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 170A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 451 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SM8S24A-AU-R2-000A1 SM8S24A-AU-R2-000A1 Hersteller : Panjit SM8S14A_AU_SERIES-1876971.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 6.6KW 24V AUTO