Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SM8S30A-AU_R2_000A1
SM8S30A-AU_R2_000A1
SM8S30A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
SM8S14A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S30A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SM8S30A-AU_R2_000A1 SM8S30A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 449F664149D975367B9FE86F73C3388260277BC07B3013D9F347A9C0DDDAD11B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,30V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
SM8S30A-AU-R2-000A1 SM8S30A-AU-R2-000A1 Hersteller : Panjit SM8S14A_AU_SERIES-1876942.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 6.6KW 30V AUTO
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 6.6kW; 33.3÷36.8V; 136A; unidirectional; DO218AB; SM8S
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 6.6kW
Max. off-state voltage: 30V
Breakdown voltage: 33.3...36.8V
Max. forward impulse current: 136A