SM8S30CA-TP
SM8S30CA-TP Micro Commercial Components
sm8s14ca-sm8s43cado-218ab-v1.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
Diode TVS Single Bi-Dir 30V 6.6KW Automotive AEC-Q101 2-Pin(1+Tab) DO-218AB T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S30CA-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM8S30CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Produkt ist nicht verfügbar
SM8S30CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SM8S14CA_SM8S43CA_DO_218AB_-2511407.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 6600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR