Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SM8S33A-AU_R2_000A1
SM8S33A-AU_R2_000A1
SM8S33A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
SM8S14A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: 6.6KW SURFACE MOUNT TRANSIENT VO
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S33A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: 6.6KW SURFACE MOUNT TRANSIENT VO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM8S33A-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SM8S33A-AU_R2_000A1 SM8S33A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 59EE68389788B5D8E38DC09F90757694AB9BDB96598624668FB563AF61E9B405.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,33V,UNI