SM8T33AH
SM8T33AH Eaton Electronics
eaton-sm8t-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1061-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SM8T FAMILY, 33Vdc, Uni-
auf Bestellung 667 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8T33AH Eaton Electronics
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 8000W (8kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 8000W (8kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 623 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SM8T33AH SM8T33AH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sm8t_automotive_tvs_diode_power_esd_suppress-2511048.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SM8T FAMILY, 33Vdc, Uni-
auf Bestellung 750 Stücke:
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1