SM8T33CAH
SM8T33CAH Eaton - Electronics Division
eaton-sm8t-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1061-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 33VWM BI
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 8000W (8kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8T33CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 33VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 8000W (8kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM8T33CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1