Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMA1EZ110D5-TP
SMA1EZ110D5-TP
SMA1EZ110D5-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: DIODE ZENER DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V
Impedance (Max) (Zzt): 450 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 83.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA1EZ110D5-TP Micro Commercial Co
Description: DIODE ZENER DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 110 V, Impedance (Max) (Zzt): 450 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Obsolete, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 83.6 V.
Weitere Produktangebote SMA1EZ110D5-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMA1EZ110D5-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMA1EZ110D5_330D5_SMA_-2510912.pdf Zener Diodes 2W ZENER DIODES