Produkte > TAIWAN SEMICONDUCTOR > SMA4F18AH MWG
SMA4F18AH MWG
SMA4F18AH MWG Taiwan Semiconductor
SMA4F12AH_SERIES_B1904-1918327.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 21.15V 5% Unidi rectional TVS
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA4F18AH MWG Taiwan Semiconductor
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC THIN SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: Thin SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMA4F18AH MWG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: Thin SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W