Produkte > TAIWAN SEMICONDUCTOR > SMA4F25AH MWG
SMA4F25AH MWG
SMA4F25AH MWG Taiwan Semiconductor
SMA4F12AH_SERIES_B1904-1918327.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 29.4V 5% Unidir ectional TVS
auf Bestellung 3035 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA4F25AH MWG Taiwan Semiconductor
Description: 400W, 29.4V, 5%, UNIDIRECTIONAL,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25V, Supplier Device Package: Thin SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 27.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMA4F25AH MWG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMA4F25AH MWG SMA4F25AH MWG Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation SMA4F12AH SERIES_C2103.pdf Description: 400W, 29.4V, 5%, UNIDIRECTIONAL,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25V
Supplier Device Package: Thin SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 27.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W