SMA6J12A-TP Micro Commercial Components (MCC)
Hersteller: Micro Commercial Components (MCC)
ESD Suppressors / TVS Diodes Sgle Uni-Direct 600W, 19.9V
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA6J12A-TP Micro Commercial Components (MCC)
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMA6J12A-TP
|---|---|---|---|---|---|
SMA6J12A-TP | Hersteller : Micro Commercial Components |
TVS Diode Single Uni-Dir 12V 600W 2-Pin SMA T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMA6J12A-TP | Hersteller : MCC (Micro Commercial Components) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 13.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No |