Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMA6J12AFL-TP
SMA6J12AFL-TP
SMA6J12AFL-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO221AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-221AC (SMA-FL)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4394 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA6J12AFL-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO221AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-221AC (SMA-FL), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMA6J12AFL-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMA6J12AFL-TP SMA6J12AFL-TP Hersteller : Micro Commercial Components sma6j5.0afl-sma6j130afldo-221ac.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 12V 600W 2-Pin SMA-FL T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMA6J12AFL-TP SMA6J12AFL-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMA6J5_0AFL_SMA6J130AFL_DO_221AC_-2507310.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W,TVS, DO-221AC