SMA6J17CA-TP
SMA6J17CA-TP Micro Commercial Components
sma6j5.0a-sma6j58casma.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Bi-Dir 17V 600W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA6J17CA-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMA6J17CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMA6J17CA-TP SMA6J17CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMA6J5_0A_SMA6J58CA_SMA_-2511348.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR