SMA6J22A-TP
SMA6J22A-TP Micro Commercial Components
sma6j5.0a-sma6j58casma.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Uni-Dir 22V 600W 2-Pin SMA T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA6J22A-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMA6J22A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMA6J22A-TP SMA6J22A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMA6J5_0A_SMA6J58CA_SMA_-2511348.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR