SMAJ10AH Eaton Electronics
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ10AH Eaton Electronics
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ10A-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 10volts 5/10uA 23.5 Amps Uni-Dir |
auf Bestellung 11842 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ10AH | Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ10AH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SMAPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V Supplier Device Package: SMA Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 11.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ10AH | Hersteller : Taiwan Semiconductor |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 11.7V, 5%, Unidirectional, TVS |
| SMAJ10AH | Hersteller : EATON ELECTRONICS |
Category: Unidirectional TVS SMD diodesDescription: Diode: TVS; 0.4kW; 11.1÷12.3V; 23.5A; unidirectional; SMA; SMAJ Type of diode: TVS Peak pulse power dissipation: 0.4kW Max. off-state voltage: 10V Breakdown voltage: 11.1...12.3V Max. forward impulse current: 23.5A Semiconductor structure: unidirectional Case: SMA Mounting: SMD Leakage current: 2µA Kind of package: reel; tape Manufacturer series: SMAJ Application: automotive industry |